Opis stanowiska pracy

POLSKI

ZWIĄZEK

MOTOROWY

w Krakowie przy ul. Bp. Tomickiego 4

w związku z rozwojem działalności dealerskiej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK z uprawnieniami diagnosty SKP

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie wykonywała:

• naprawy mechaniczne

• w niewielkim zakresie czasowym będzie pracowała na stanowisku diagnosty SKP (ok. 2 godz. dziennie, lub w większym zakresie w czasie nieobecności etatowego diagnosty)

Oczekiwane kwalifikacje:

• Minimum 5 lat praktyki na stanowisku mechanik samochodowy,

• uprawnienia diagnosty SKP,

• aktualne prawo jazdy,

• znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel)

Cechy dodatkowe:

• Wysoka kultura osobista w związku z bezpośrednią obsługą klienta na SKP,

• dobra komunikatywność,

• chęć szkolenia się,

• orientacja na klienta, a także umiejętności sprzedażowe i prezentacja oferty.

Prosimy o wysyłanie ofert do 15.12.2014r. na adres e-mail:

Potencjalne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w okresie od 17 – 19.12.2014r.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997r., Poz.883).”

Prezentacja firmy

Polski Związek Motorowy OZDG Sp.z o.o. w Krakowie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne