Mechanik Wózków Widłowych

Wielka Brytania, zagranica

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Referencyjny: mech/w/Jobs.pl

Obowiązki:

Bieżące naprawy sprzętu budowlanego

Konserwacja oraz serwisowanie wózków widłowych (wymiana oleju, przewodów itp.)

Diagnozowanie awarii pojazdów budowlanych (wywrotek, koparek)

Umiejętność spawania

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe techniczne

Doświadczenie w zakresie naprawy i serwisowania wózków widłowych

Znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki wózków widłowych

Uprawnienia spawalnicze mile widziane

Znajomość angielskiego mile widziana

Oferujemy:

Legalną pracę w Wielkiej Brytanii

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie

Pomoc w załatwieniu formalności (kontrakt i umowa podpisywane przed wyjazdem z Polski)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie dokumentów.

Human Resources Poland (Hr.pl), założone w 2000 roku, jest wiodącą firmą rekrutacyjną... zajmującą się doradztwem personalnym dla firm Polskich i zagranicznych. Nasza centrala mieści się w Warszawie a biura regionalne w Katowicach i Limanowej. Od 2004 roku zajmujemy się również zatrudnianiem Polskich pracowników zagranicą, a od 2007 roku zatrudnianiem pracowników ze wschodu w Polsce. W ciągu ostatnich lat zatrudnienie przez nas znalazło ponad 3000 osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis