Mechanik wózków widłowych

Asistwork Sp z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

- uprawnienia konserwatora wózków widłowych UDT

- uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi UDT

- minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu konserwacji, przeglądów i napraw wózków widłowych

- książeczkę sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia

- rzetelności, odpowiedzialności, systematyczności

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

- wynagrodzenie 5600 zł brutto miesięcznie

- premię 10 % - już w pierwszym miesiącu pracy

- pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi

- pracę na 1 zmianę w godzinach 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku

- możliwość skorzystania z pakietów: LUX MED, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świadczenia z ZFŚS

- możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

- udział w konkursach pracowniczych

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy