Mechanik serwisu maszyn

Ostrołęka, mazowieckie

Polimex Mostostal S.A.

Opis stanowiska pracy

Polimex Energetyka Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca usługi w zakresie:  budowy obiektów energetycznych „pod klucz”, usług projektowych, remontów i modernizacji, serwisu przemysłowego, ochrony środowiska, produkcji transformatorów, diagnostyki i badań technicznych, montażu kotłów energetycznych, montażu turbozespołów, specjalistycznych robót montażowych konstrukcji stalowych, dostaw konstrukcji stalowych, kotłów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Wymagania

Za co będziesz m.in. odpowiedzialny/a:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku - ślusarza/mechanika maszyn i urządzeń,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • samodzielności w działaniu.

Zapewniamy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
  • finansowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich,
  • szkoleń i uprawnień,
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, karty MultiSport oraz letniego wypoczynku.

Polimex Energetyka Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal,...
oferująca usługi w zakresie:  budowy obiektów energetycznych „pod klucz”, usług
projektowych, remontów i modernizacji, serwisu przemysłowego, ochrony środowiska,
produkcji transformatorów, diagnostyki i badań technicznych, montażu kotłów
energetycznych, montażu turbozespołów, specjalistycznych robót montażowych konstrukcji
stalowych, dostaw konstrukcji stalowych, kotłów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna