Mechanik samochodowy

MOTOMAR Andrzej Rosa

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis samochodów osobowych w Krakowie zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagane:

  • aktualne prawo jazdy,
  • wykształcenie techniczne lub mechaniczne,
  • umiejętność naprawy i diagnostyki pojazdów samochodowych,
  • sumienność i samodzielność w pracy.

Oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • odpowiednie narzędzia do napraw i diagnostyki,
  • terminowe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą kliknięcia w przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) “

Słowa kluczowe: Mechanik samochodowy, Mechanik, Elektromechanik, Mechanik samochodów, Elektryk samochodowy, Salon samochodowy, Warsztat, Warsztat samochodowy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis