Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/06/2018.

Mechanik Samochodów Ciężarowych

Wielka Brytania, zagranica

Crossroad Truck

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nadgodziny płatne 150%,
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jeden z największych autoryzowanych serwisów marki Volvo.

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna