Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Mechanik samochodów ciężarowych

Oslo, Norwegia, zagranica

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje do pracy w autoryzowanych warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych glownie marki MAN, Mercedes, Volvo oraz autobusow Solaris

Oferujemy:

- zatrudnienie na terenie Norwegii w miejscowości Oslo

- zatrudnienie na norweskich warunkach w serwisie autoryzowanym

- pełen etat

- rozpoczęcie kontraktu w przeciagu 2 tygodnii

- umowa docelowa na czas nieokreślony,

- zarobki: 200-230 nok za godzine

- zagwarantowane zakwaterowanie,

- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii,

- opiekę konsultanta w trakcie i po rekrutacji.

Zadania:

- diagnostyka, naprawy, konserwacja

Wymagania

- wykształcenie w zawodzie mechanika

- wieloletnia praktyka w zawodzie mechanika samochodów ciężarowych najlepiej w serwisie autoryzowanym MAN lub Mercedes

- Prawo jazdy kat B. Mile widziane kategoria C, C+E oraz D

- komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (min. B1),

- gotowość do pracy na terenie północnej Norwegii,

- wykaz szkoleń MAN lub Mercedes będzie dużą zaletą

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii i... oddziałami w Polsce, Niemczech, Anglii i na Łotwie. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy. Pomogliśmy znaleźć dobrą pracę ponad 3000 kandydatów, w organizowanych przez nas szkoleniach wzięło udział ponad 1500 zadowolonych uczestników.
Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:
– rekrutacji i selekcji pracowników
– szkoleń BHP i zawodowych
– specjalistycznych kursów językowych
– doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
– szkoleń personalnych
Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i okazję do potwierdzenie naszych umiejętności oraz szansę na zdobycie nowych. Każdy Klient jest dla nas jedyny i ważny. O tym, że nie są to tylko deklaracje świadczy nieprzerwana od lat współpraca.
Jeśli szukacie Państwo pracowników lub pracy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielą rzetelnych informacji i zaproponują najlepsze rozwiązania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Pierwsza na 6 miesięcy, następnie na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
110,00 zł - 130,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostepne
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne