Mechanik przemysłowy / Elektromechanik → od 15,50€ do 18.00€ brutto/h + 20€ diety!!

Sedulus Sp. z o.o.

Pfullendorf, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Pfullendorf, Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż elektrycznych i hydraulicznych komponentów maszyn
  • montaż ładowarek kołowych
  • wykonywanie testów funkcjonalnych
  • kontrola jakości
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1, warunek konieczny!!)
  • doświadczenie w pracy jako mechanik, elektromechanik, mechanik przemysłowy, mechanik maszyn budowlanych lub pokrewne
  • odpowiedzialny stosunek do pracy
  • samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
  • wynagrodzenie: od 15,50€ do 18,00€ brutto/h
  • 20€ diety dziennej netto
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • stałą pracę w renomowanej firmie na Bawarii
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy