Mechanik Motocyklowy/Pomocnik

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

Umowę cywilno-prawną podpisaną z Agencją Pracy InterKadra
Możliwość rozwoju
Atrakcyjne warunki zatrudnienia :wynagrodzenie podstawowe+premia za wyniki
Pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Do Twoich obowiązków będzie należało:

przeglądy okresowe pojazdów motocyklowych

wymiana oleju

wymiana klocków hamulcowych

wymiana opon

składanie nowych pojazdów dla klientów

Wymagania

Doświadczenia na podobnym stanowisku

Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku 8-18

Dokładności,sumienności

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
17PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie