Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych

FallWork Sp. z o.o.

Walldorf, Badenia-Wirtembergia, Niemcy, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Walldorf, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Dla uznanej na rynku niemieckim firmy zajmującej się sprzedażą, wynajmem i serwisem maszyn rolniczych oraz budowlanych poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Lokalizacja – Walldorf (Turyngia), Niemcy

Zakres obowiązków:

• Reperacja i serwis maszyn rolniczych, budowlanych, agregatów

• Diagnozowanie błędów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych, pneumatycznych i elektronicznych

• Wymiana uszkodzonych podzespołów

• Prace spawalnicze, ślusarskie, elektryczne uszkodzonych maszyn i pojazdów

• Naprawa hydrauliki, węży pneumatycznych, naprawa agregatów maszyn budowlanych

• Sprawdzenie poprawności funkcjonowania pojazdów maszyn i ich części/agregatów

• Uzbrojenie pojazdów/maszyn w odpowiednie dodatki (np. łyżki koparki i inne)

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy

• Wykształcenie zawodowe/techniczne

• Chęć do pracy na dłuższy okres czasu

• Zmysł techniczny

• Zdolności ślusarskie, umiejętność spawania

• Prawo jazdy na samochody ciężarowe, specjalistyczne, traktor i inne specjalistyczne: koparki, etc.

• Mile widziane osoby z własnym autem

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na pełny etat, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym

• Gwarantujemy umowę na minimum 6 miesięcy

• Stawkę godzinową 13,50 euro brutto

• Możliwość wyrobienia nadgodzin

• Praca w systemie jednozmianowym

• Darmowe zakwaterowanie

• Możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta

Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.