Mechanik maszyn budowlanych

Budimex SA

Białystok, podlaskie

Budimex SA

 Główna siedziba Pruszków (woj. mazowieckie) oraz lokalizacje budów w całej Polsce .

Opis stanowiska:

  • Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych;
  • Umiesz podejmować szybkie decyzje oraz jesteś dociekliwy w wyszukiwaniu usterek;
  • Masz zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Jesteś dyspozycyjny oraz samodzielny;
  • Umiesz i chcesz pracować w zespole;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Wymagania:

  • Obsługa i bieżące utrzymanie oraz naprawy maszyn budowlanych i pojazdów

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę
  • udział w realizacji największych kontraktów infrastrukturalnych w Polsce;
  • możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia i kursy;
  • posiłki regeneracyjne;
  • zakwaterowanie w przypadku delegacji;
  • wyposażenie BHP;
  •  grupowe ubezpieczenie na życie;
  • kartę multisport plus;
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;
  • najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wykonywania pracy;
  •  nagroda finansowa za polecenie pracownika
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy