Mechanik działu utrzymania ruchu

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-21-52782

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera nowy zakład w Łodzi w 2019 roku, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :
- Przygotowanie, przezbrojenie, regulacje oraz rozruch gniazda produkcyjnego
- Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn
- Kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi
- Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej
- Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane mechaniczne, elektryczne)
- Znajomość budowy form wtryskowych
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku
- Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, pneumatyki oraz hydrauliki
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
- Umiejętność czytania dokumentacji techniczno (schematy techniczne)
- Uprawnienia na suwnice - mile widziane
- Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Korzyści:
W ramach zatrudnienia firma oferuje:
- Możliwość rozwoju w nowootwartym zakładzie produkcyjnym
- Umowę o pracę
- Ubezpieczenie medyczne

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Automatyka , Praca Inne