Mechanik działu utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Miejsce pracy: Płochocin

Oferujemy:

  • Współpracę w gronie specjalistów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową MultiSport, posiłki SmartLunch

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie średnie (ślusarz, mechanik i pokrewne)
  • Twórcze podejście do rozwiązywania problemów technicznych, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność do pracy systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

Zadania:

  • Utrzymanie w stałej zdolności produkcyjnej maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie mechanicznym
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i realizacja uzgodnionych zadań
  • Współokreślanie i realizacja prewencyjnych zadań konserwacyjnych wraz z dokumentowaniem wykonanych czynności
  • Uzgadnianie potrzeb w zakresie części zamiennych i podzespołów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy