Mechanik - dział utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder

Rybnik, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Opis stanowiska:
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym taboru kolejowego,
  • dokonywanie bieżących napraw taboru kolejowego,
  • rozwiązywanie problemów związanych z awarią taboru,
  • realizacja przeglądów okresowych na poziomach P1-P5.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • mile widziana znajomości zagadnień budowy i eksploatacji taboru kolejowego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość wypracowania nadgodzin w soboty,
  • dodatkowy dzień wolny w pracy,
  • pakiet Medicover Sport,
  • prywatną opiekę medyczną (LuxMed),
  • wczasy pod gruszą oraz dofinasowanie do zielonych szkół oraz kolonii dla dzieci,
  • doładowanie karty przepłaconej dwa razy w roku,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacji.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy