Opis stanowiska pracy

W związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Marketingowiec. Osoba taka będzie odpowiedzialna za organizację i prowadzenie wszechstronnego marketingu, zarówno internetowego jak i tradycyjnego, planowanie i opracowywanie dokumentacji (artykuły prasowe, reklamy, newslettery itp.) i tłumaczeń, oraz   za treści i pozycjonowanie strony/sklepu internetowego. Praca stacjonarna, w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość stosowanych obecnie form marketingu,
  • samodzielność i inicjatywa – konieczność zorganizowania marketingu od podstaw,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi i tłumaczenie dokumentacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi programów graficznych,
  • znajomość rynku aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • znajomość systemu ERP SAP B1 lub pokrewnych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie dwa tysiące siedemset – cztery tysiące pięćset złotych brutto,
  • przyzwoite wynagrodzenie dodatkowe,
  • szkolenia (zarówno w kraju jak i za granicą),
  • swobodną atmosferę,
  • oraz fajnych kolegów i koleżanki z pracy

Prezentacja firmy

MERA Sp. z o.o. wywodzi się z byłego Zjednoczenia Przemysłu Automatyki i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media