Marketing Project Manager

HAYS

Łódzkie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Łódzkie
NR REF.: 1184283

Twoja następna firma

Naszym klientem jest jedna z największych firm w Polsce działająca w branży Fashion, której produkty (odzież, buty i akcesoria) ciesząca się dużym zainteresowaniem konsumentów.

Twoje następne stanowisko

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację i wdrożenie kampanii reklamowych, realizację projektów marketingowych oraz realizację działam w ramach CSR spójnych ze strategią firmy opartych o produkt i kolekcje. Do zadań nowozatrudnionej osoby należeć będzie ścisła współpraca i utrzymywanie długofalowych relacji z artystami/influencerami oraz zewnętrznymi dostawcami m.in. drukarnie, agencje kreatywne. Osoba odpowiedzialna będzie za zarządzanie zespołem marketingowym oraz zarządzanie budżetem.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów cross marketingowych, w obszarze digital oraz retail – w branży fashion, beauty lub posiada doświadczenie w pracy w agencji marketingowej. Istotna jest znajomość metod zarządzania projektami, planowanie budżetu oraz nadzór nad nim. Od Kandydatów wymagamy płynnej znajomości języka angielskiego ze względu na codzienny kontakt z kolegami w innych krajach oraz prowadzenie międzynarodowych kampanii. Szukamy osoby kreatywnej, otwartej, gotowej do samodzielnego podejmowania decyzji, profesjonalnej, zaangażowanej, skutecznej w działaniu, łatwo nawiązująca relacje, zmotywowanej, swobodnie poruszającej się w biznesie, posiadającej nieszablonowe myślenie. Niezbędne na tym stanowisku będzie znajomość pakietu MS Office oraz Google Analytics. Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające doświadczanie zawodowe w zarządzaniu zespołem.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje ciekawą i kreatywną pracę dla jednej z bardziej cenionych marek. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę, konkurencyjne wynagrodzenie. Pakiet dodatkowych benefitów m.in.: dofinansowanie karty sportowej Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczanie na życie, kafeterie benefitową.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy