Manualny Pracownik Produkcji (pakowanie, sprawdzanie jakości) OD ZARAZ

Logart

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna z Gminy Grodzisk Mazowiecki zatrudni nowych pracowników na stanowiska:

Pracownik Manualny do pakowania, segregacji, sprawdzania jakości towarów.

Miejsce pracy: Chlebnia (bliska okolica Grodziska Mazowieckiego).

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie 18,00 zł -20,00 zł brutto za godzinę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny i prace w soboty).
  • Do wyboru praca na 2 zmiany po 12 godzin lub 3 zmiany po 8 godzin.
  • Legalizujemy w pełni pracę i pobyt Obcokrajowcom w Polsce.
  • Dla osób nie posiadającym noclegu, firma zapewnia zakwaterowanie (odpłatne).

Wymagania

  • Sprawności do wykonywania czynności manualno-fizycznych.
  • Chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o APLIKOWANIE przez poniższy link (nie posiadasz CV, w formularzu podaj numer telefony i imię nazwisko ODDZWONIMY).

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji