Manager Zmianowy Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

Kompleksowy nadzór i odpowiedzialność za funkcjonowanie Sali Zabaw Fikołki, w dniu gdy pełni rolę Managera Zmianowego;

Utrzymanie oraz kontrolę przestrzegania przyjętych standardów;

Dbanie o profesjonalną i rzetelną obsługę, oraz wysoki poziom satysfakcji klienta;

Koordynację i nadzór pracy: recepcji, animatorów, kawiarni, firm podwykonawczych (utrzymanie wysokiej jakości prowadzonych zajęć i warsztatów);

Raportowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Tworzenie grafiku dla podległego zespołu przy utrzymaniu założeń budżetowych;

Czynny udziały w rekrutacji oraz wdrażaniu nowych pracowników;

Kontrolę rozliczeń;

Budżet kosztowy i przychodowy, w obszarze podległym kompetencyjnie;

Sprawdzanie poprawności faktur pod kątem formalnym i rachunkowym, opisywanie dokumentów kosztowych zgodnie z przyjętym planem kont;

Kontrolę poprawności wpisywania danych do CRM oraz zrządzanie kontaktami z klientami;

Zarządzanie i kontrolę stanów magazynowych;

Kontrolę stanu technicznego konstrukcji i urządzeń - ścisła współpraca z działem technicznym;

Współprowadzenie profili w mediach społecznościowych, zamieszczanie postów i informacji.

Wymagania

Poszukujemy osób:
- lubiących pracę z Klientem oraz z dziećmi
- zorganizowanych
- kreatywnych
- dyspozycyjnych w pełnym wymiarze czasu

Prezentacja firmy

Sale Zabaw Fikołki to największa w Polsce sieć placówek edukacyjno-rozry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta