Manager Sprzedaży z j. angielskim i francuskim lub niemieckim

Gi Group Poland S.A.

Piotrków Trybunalski, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

la naszego Klienta z branży odzieżowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko KAM z językiem angielskim oraz niemieckim lub francuskim.

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji z już istniejącymi.
  • Osiąganie celów budżetowych.
  • Poszukiwanie nowego potencjału na rynku.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Miesięczne raportowanie dzialań na rynku i bazy Klientów
  • Proaktywna promocja produktów dla nowych i obecnych Klientów.
  • Koordynowanie wraz z Dekoratorem kosztów dekoracji, czasu realizacji, pakowania specyfikacji, zatwierdzania zdjęć, wysyłek.
  • Przygotowywanie ofert dla wszystkich standardowych pozycji zapasów
  •  Monitorowanie realizacji zaopatrzenia
  • Koordynacja wszelkich zmian cenowych i specyfikacji lub nieprawidłowości przed złożeniem zamówienia
  • Upewnienie się u klienta, że otrzymane zamówienie jest zgodne z jego oczekiwaniami
  • Dostarczanie faktur Proforma dla Klientów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w branży tekstylnej lub odziezowej (warunek konieczny)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz francuskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w działaniu
  • prawo jazdy kat.B

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Niezbedne narzędzia pracy
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji
  • Realny wpływ na organizację oraz proces sprzedaży

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.