Manager Sprzedaży Eksportowej - Maszyny Rolnicze - rekrutacja online

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Sprzedaży Eksportowej - Maszyny RolniczeMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów głownie na terenie Europy – m.in. dealerzy maszyn rolniczych;
  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez sprzedaż zdalną oraz wizyty u klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu;
  • Monitorowanie rynku i proponowanie nowych rozwiązań mających na celu maksymalizację zysków.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne;
  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych na terenie Europy;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy;
  • Interesujący system premiowy.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management