Manager Regionalny

Hays Poland

Poland, dolnośląskie

Hays Poland

Poland
Poland
NR REF.: 1144840

Z myślą o wejściu na polski rynek firmy z branży kosmetycznej poszukujemy Managera Regionalnego w rejonie Polski Zachodniej, który będzie opiekował się stopniowo rosnącą liczbą oddziałów oraz z pionierskim duchem oraz kreatywnością będzie budował i dalej rozwijał strukturę firmy w Polsce.

TWOJE ZADANIA
  • Budowanie, zarządzanie, prowadzenie biznesu i dalszego rozwoju obszarów sprzedaży
  • Odpowiedzialność kierownictwa za rozumienie kultury korporacyjnej
  • Konsekwentna orientacja na klienta (zarówno w oddziale jak i w środowisku firmy)
  • Skuteczne i efektywne wdrażanie wizerunku firmy w każdym oddziale
  • Stosowanie odpowiednich środków komunikacji dla rozwoju indywidualnych jednostek branży
  • Rekrutacja i selekcja nowych pracowników
  • Wsparcie menedżerów i pracowników oraz troska o ich dalszy rozwój poprzez szkolenia

CO WNOSISZ
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym zarządzaniu obszarem sprzedaży (najlepiej w Polsce)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i dalszym rozwoju pracowników, także w obszarze szkoleń
  • Biegłą znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1)
  • Dobrze ugruntowaną wiedzę biznesową i dryg handlowy
  • Myślenie przedsiębiorcze i duch pionierski
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i moderacyjne
  • Indywidualną inicjatywę, ukierunkowanie na szukanie rozwiązań i chęć tworzenia

CO UMOŻLIWIAMY
Świadczenia dodatkowe: Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
Współtworzenie i rozwój: Kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
Kulturę dialogu w firmie: Naszą społeczność pracowniczą cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Złóż aplikację w języku niemieckim, podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland