Manager oświaty (k/m)

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję managera oświaty, który będzie odpowiedzialny za kierowanie i zarządzanie procesami Wyższej Uczelni Technicznej.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest Grupa Kapitałowa, będąca liderem w branży nieruchomości, obecna na GPW. Firma angażuje się w wiele projektów, jednym z nim jest utworzenie Wyższej Uczelni Technicznej.

Opis stanowiska

  • Wiedza w zakresie zarządzania placówką oświatową
  • Zrozumienie pracy administracyjnej i poprawne interpretowanie przepisów prawa
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania rzeczywistych problemów występujących w placówce
  • Znajomość metod utrzymywania stałej więzi ze środowiskiem lokalnym
  • Umiejętności w zakresie zarządzania zespołem ludzkim, zarządzania finansami szkoły, doskonalenia pracy dydaktycznej placówki oraz ewaluacji jej pracy

Profil kandydata

  • Praktyczna wiedza dotycząca zarządzania placówką oświatową
  • Znajomość prawnych aspektów zarządzania placówką oświatową
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia (kontrakt B2B, umowa o pracę)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realny wpływ na realizowane zadania
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page