Opis stanowiska pracy

5-23-61580
Wynagrodzenie: 10000 - 14000 PLN

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Manager działu sprzedaży z j. angielskim

Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz zespołem obsługi klienta
- pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie trwałych relacji handlowych z klientami (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
- zapewnianie kompleksowej obsługi przed i posprzedażowej, dbanie o sprawną obsługę zamówień

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w firmie o profilu produkcyjnym
- mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub poligraficznej
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego - min. B2
- mile widziana znajomość j. niemieckiego lub rosyjskiego

Korzyści:
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia
- pakiet benefitów (w tym karta Multisport, ubezpieczenie oraz opieka medyczna)

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie