Manager działu kontroli jakości (fruits&vegetables)

Warszawa i okolice, mazowieckie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0028624
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży świeżych owoców i warzyw
  • Bardzo dobrej znajomości branży świeżych warzyw i owoców
  • Praktycznej wiedzy na temat zasad zarządzania jakością produktu
  • Umiejętności zarządzania kilkuosobowym zespołem specjalistów
  • Umiejętności współpracy z klientami
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: bezpieczeństwo żywności, żywienie człowieka i ocena żywności, technologia żywności i podobne
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Komunikatywności, otwartości oraz zaangażowania

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność za całość procesów kontroli jakości warzyw i owoców
  • Efektywne zarządzanie zespołem specjalistów kontroli jakości
  • Współpraca z klientami w zakresie bieżących spraw, specyfikacji produktowych, reklamacji, ale także wspólnych warsztatów jakościowych, kalibracji jakościowych itp.
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży oraz zakupów
  • Sporządzanie raportów, specyfikacji produktowych dotyczących jakości towarów
  • Uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, wyjazdach służbowych do producentów i klientów firmy.

Oferta:

  • Pracę w międzynarodowej firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowania
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, Multisport, karnety do kina, owocowe piątki, paczki świąteczne)

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości