Manager Działu Handlowego - wysokie premie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dębica

Zadania

  • współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy
  • budowanie i zarządzanie zespołem handlowym - monitorowanie wyników realizacji celów sprzedażowych, nadzór nad realizacją celów sprzedażowych, optymalizacja procesów pozyskania klienta i procesów sprzedażowych, motywowanie pracowników
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie trwałych relacji, realizowanie cyklicznych spotkań z nowymi i aktualnymi Klientami, prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy,
  • stałe badanie rynku, monitoring pod względem prowadzonych i planowanych inwestycji przez obecnych i potencjalnych Klientów
  • nadzór nad realizacją umów handlowych / zamówień
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz zarządem

Oczekiwania:

  • doświadczenie na ww. bądź podobnym stanowisku, poparte sukcesami w rozwoju sprzedaży i zarządzaniu zespołami handlowymi
  • wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • podstawowa wiedza techniczna, orientacja w podstawowych procesach technologicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym w mowie i w piśmie (Klienci polscy, jak i zagraniczni)
  • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem
  • wysoka komunikatywność, motywacja, nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań
  • mobilność, gotowość do wyjazdów

Oferujemy:

  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • samodzielne oraz pełne wyzwań stanowisko
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • możliwość rozwoju i pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz tworzenia oryginalnych rozwiązań biznesowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MDH/2/2020/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.