Manager działu Asortymet i Marketing

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144861

Dla naszego międzynarodowego klienta z siedzibą w Niemczech z branży kosmetycznej, który aktualnie tworzy swój nowy oddział w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera działu Asortymet i Marketing

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie zespołem i odpowiedzialność za skalowanie naszego modelu biznesowego we współpracy z kierownictwem
  • Reprezentowanie kultury organizacyjnej na zewnątrz i wewnątrz firmy
  • Strategiczne nadzorowanie asortymentu pod względem ceny, oferty i komunikacji
  • Odpowiedzialność za wyniki biznesowe i rozwój całego asortymentu
  • Monitorowanie krajowych rachunków zysków i strat w obszarze obrotów eCommerce
  • Realizacja strategicznych celów w porozumieniu ze współpracownikami na szczeblu międzynarodowym
  • Zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi i odpowiedzialność za proces negocjacji
  • Współpraca z zespołem, innymi działami oraz jednostkami w innych krajach w celu stworzenia synergii działań
  • Odpowiedzialność za holistyczny rozwój ok. 30 pracowników
  • Fachowe prowadzenie działań komunikacyjnych i eCommerce w kraju, w koordynacji z zagranicznymi współpracownikami

CO WNOSISZ

  • Ukończone studia ze specjalizacją w zarządzaniu biznesem lub ukończenie szkolenia handlowego
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem asortymentu lub w marketingu
  • Biegłą znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1)
  • Dobra znajomość wymogów polskiego rynku handlowego
  • Wysokie umiejętności liderskie oraz holistyczne spojrzenie, doceniające indywidualność pracowników
  • Przedsiębiorczość, pionierski duch oraz wyczucie wzajemnych zależności i powiązań gospodarczych, społecznych oraz ekologicznych
  • Gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych oraz odbycia szkolenia w Niemczech

CO UMOŻLIWIAMY

Świadczenia dodatkowe:Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
Współtworzenie i rozwój:Kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład.
W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
Kulturę dialogu w firmie:Naszą społeczność pracowniczą cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Złóż aplikację w języku niemieckim, podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy