Manager ds. Sprzedaży

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest  międzynarodowa, rozpoznawlana organizacja z branży transportowo-usługowej, działająca na rzecz firm z branży przemysłowej i dystrybucyjnej,
dla której poszukujemy osoby na stanowisko:
Manager ds. SprzedażyMiejsce pracy: Radom
Zadania:
Opieka nad głównymi klientami firmy z branży przemysłowej
Nawiązywanie współpracy m.in. z zakładami produkcyjnymi
Odpowiedzialność za region woj. mazowieckiego i lubelskiego
Współpraca z działem logistyki w zakresie przygotowania ofert handlowych
Zarządzanie budżetem kosztowym i przychodowym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Jako warunek konieczny minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym we współpracy z klientami branży przemysłowej
Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku przemysłowego
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
Umowa o pracę
Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, atrakcyjny pakiet socjalny
Auto służbowe i karta paliwowa bez limitu kilometrów
Częste szkolenia branżowe
Dofinansowanie nauki języków obcych oraz kursów specjalistycznych
Duża samodzielność i swoboda w działaniu
Jasno nakreślona ścieżka rozwoju zawodowego
Praca w rozpoznawalnej, międzynarodowej i dynamicznej firmie, która jest liderem w swojej branży
Przyjazne środowisko pracy zatrudniające energicznych, kreatywnych profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.