Manager ds. marketingu i grafiki

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-19-60333

Dla mojego klienta – międzynarodowej firmy handlowej – poszukuję osoby na stanowisko: Managera ds. marketingu i grafiki

Zadania:
- Zarządzanie zespołem kilkunastu grafików oraz merytoryczna ocena ich pracy
- Udzielanie wsparcia merytorycznego, kreatywnego i technicznego dla członków zespołu
- Nadzór nad realizacją cotygodniowych nośników reklamowych takich jak: gazetka, POS, banery internetowe
- Nadzór graficzny nad kampaniami oraz tworzeniem kreatywnych wzorów
- Tworzenie projektów graficznych
- Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w rozwiązaniu zadania kreatywnego
- Prowadzenie samodzielnych projektów

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie B2
- Kilkuletnie doświadczenie w branży projektowania graficznego
- Bardzo dobra znajomość i obsługa programów pakietu Adobe
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz liderskie pozwalające na skuteczne i efektywne kierowanie kilkuosobowym zespołem
- Umiejętność kreatywnego myślenia i zmysłu graficznego, a także wysokie poczucie estetyki, znajomość trendów

Korzyści:
- Umowa o pracę, pierwsza na okres min. 1 roku (brak okresu próbnego)
- Jasna ścieżka kariery i możliwość rozwoju w długofalowej perspektywie
- Praca dla stabilnej i rozpoznawalnej marki
- Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
- Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie na życie, bony na święta, paczki dla dzieci i wyprawki szkolne

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie , Praca Reklama / Komunikacja