Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest niezwykła firma. Producent podzespołów, urządzeń, przyrządów, środków transportu oraz kompletnych urządzeń i maszyn. Dzięki specyfice produkcji praca w firmie jest pełna wyzwań zawodowych, a technologie używane w firmie są supernowoczesne. Firma systematycznie się rozwija – w tej chwili powstaje kolejna hala.

Obecnie poszukujemy kandydata na nowo tworzone stanowisko: Manager ds. logistycznych

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych przy użyciu narzędzi LM
  • Analiza i optymalizacja przepływu towarów w łańcuchu dostaw wyrobu gotowego od zakupu surowców po wysyłkę do klienta
  • Współtworzenie, koordynacja i nadzór nad przepływem informacji w obszarze zakupów, logistyki wewnętrznej oraz sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem około 20 osób
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań organizowania transportu i przepływu towarów w firmie
  • Analiza i eliminacja wąskich gardeł
  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki wewnętrznej
  • Zarządzanie i nadzór nad urządzeniami w obszarze logistyki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad inwentaryzacjami
  • Doradztwo w zakresie logistyki dla innych działów

W związku z tym niezbędne są:

  • Znajomość modeli logistycznych (np. kanban, VMI, magazyny konsygnacyjne, inne)
  • Znajomość zagadnień z obszaru gospodarki magazynowej i organizacji produkcji
  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem
  • Ze względu na międzynarodowy charakter projektów konieczna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy logistycznej i operacyjnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP

Firma oferuje:

  • Pracę z przyjaznym, stabilnym środowisku
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Kursy językowe
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Wsparcie w relokacji
  • Benefity pracownicze

Prosimy o zamieszczenie na aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

FABRYKA MOTYWACJI SP. Z O.O.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca