Manager ds. ekspansji – nieruchomości komercyjne

Opole, opolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-5-58824

Dla jednego z naszych Klientów - lidera w branży - ogólnopolskiej sieci handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. pozyskiwania działek budowlanych (na terenie południowej Polski).

Zakres zadań:
- pozyskiwanie gruntów i działek pod inwestycje oraz budowę nowych obiektów (do 8 000 m kw),
- udział w przetargach, kontakt z urzędami,
- uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń na adaptację gruntów;
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości, prowadzenie negocjacji,
- weryfikacja stanu prawnego działek i nieruchomości, nadzór nad przestrzeganiem procedur administracyjnych
- kompletowanie materiałów oraz tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji,
- monitorowanie zmian na rynku nieruchomości oraz działań konkurencji,
- strategiczny rozwój inwestycji polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem gruntów pod inwestycje,
- bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości oraz topografii miasta,
- umiejętność komunikacji oraz negocjacji warunków,
- umiejętność oceny potencjału lokalizacji,
- zorientowanie na osiąganie celu i realizację wyniku,
- gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej (mile widziana),
- czynne prawo jazdy kat. B.

Korzyści:
- wsparcie merytoryczne w ramach wdrożenia w zakres obowiązków,
- wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjną premią zależną od osiągniętych wyników,
- samochód służbowy,
- stabilna współpraca w oparciu o umowę B2B lub UOP.

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria