Opis stanowiska pracy

9-24-56096
Wynagrodzenie: 4500 - 5000 PLN

Sport to całe Twoje życie?
Kochasz pracować z ludźmi? Chciałbyś połączyź te dwie rzeczy?

Jeśli TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasz klient, międzynarodowa rozpoznawalna firma z branży sportowej, umożliwi Ci zdobycie wszechstronnego doświadczenia w obszarze Zarządzania.

Obowiązki

- Zarządzanie pracą podległego zespołu;
- Monitorowanie i koordynowanie aktywności pracowników;
- Przeprowadzanie rozmów i ocen pracowniczych;
- Motywowanie oraz koordynacja pracy zespołu.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
- Zdolność do zarządzania, rozwoju i motywacji innych;
- Wysokie zdolności interpersonalne;
- Umiejętność organizowania pracy własnej oraz zespołu;
- Samodzielność w działaniu;
- Chęć i możliwości do wyjazdów służbowych.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Przyjazna i SPORTOWA atmosfera pracy;
- Szybki rozwój zawodowy w hierarchii firmy.

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta