Opis stanowiska pracy

ynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Malarza

Nr ref: MAL/0719/FR

Miejsce pracy: Francja

Oferujemy:

• Atrakcyjny kontrakt;

• Możliwość pracowania nadgodzin płatnych dodatkowo;

• Zarobki nawet do 8500tys pln miesięcznie;

• Ekwiwalent żywieniowy za każdy dzień pracy

• Dodatek transportowy 141€/ 3 miesiące;

• Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie i auto służbowe

Wymagania

Zadania:

• Przygotowanie powierzchni pod malowanie, szpachlowanie, czyszczenie elementów

• Praca z pistoletem ciśnieniowym,

• Malowanie głównie blach, elementów metalowych w konstrukcjach.

Oczekujemy:

• Znajomości obsługi pistoletu do malowania natryskowego,

• Motywacja do pracy i sumienność,

• Język francuski mile widziany,

• Prawo jazdy kategoria B

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 731 750 870

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna