Malarz budowlany Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zarabiaj pieniądze za polecenie znajomych do pracy w Norwegii! Sprawdź co możesz zyskać i wejdź na naszą stronę internetową.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie powierzchni, malowanie ręczne i natryskowe, mycie fasad, malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, szpachlowanie.
Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii.
Pomoc w zakwaterowaniu
Wynagrodzenie 185NOK/godz. brutto
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach.
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.
Zatrudnienie na norweskich warunkach.

Dla osób nieznających języka obcego, proponujemy płatne kursy w Szczecinie.

Zgloszenia prosze przesyłać na adres mailowy

CBR – Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
ul. Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin

Prosimy o zalaczenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe i/lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Prosimy o dołączenie do CV 3 numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy