Majster Robót Bitumicznych

POLAQUA Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., na budowę autostrady A2 odc. Gręzów-Swoboda, do biura budowy w okolicach Siedlec poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

ZADANIA:

• sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników realizujących roboty bitumiczne;
• odpowiedzialności za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
• zapewnienia zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;
• odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.

WYMAGANIA:

• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku majstra robót bitumicznych zdobyte na dużych kontraktach infrastrukturalnych;
• umiejętność organizacji pracy;
• wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• pracę w zespole specjalistów z branży;
• pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.