Praca.farmacja.pl

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Ciechanów

Grupa Nowa Farmacja powstała w 2006 roku, ale ludzie tworzący Grupę na rynku farmaceutycznym funkcjonują od wielu lat. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki, dziś kojarzonej z przemiłą obsługą, profesjonalną radą i atrakcyjną ceną. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów, handlowców, marketingowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

W związku rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

MAGISTER FARMACJI

Nr ref. CPMG/MF10/20

Miejsce pracy Ciechanów

Województwo- Mazowieckie;

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjenta

  • Sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym

  • Wykonywanie leków recepturowych

  • Monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Otwartość na pacjenta i chęć pomocy

  • Orientacja na osiąganie postawionych celów

  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość programu Kamsoft

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy

  • Atrakcyjny system finansowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Szkolenia

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.