Magister Farmacji - praca w UK

HRBC GROUP SP. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeżeli ukończyłeś studia farmaceutyczne, znasz język angielski, myślisz o wykorzystaniu swoich umiejętności na rynku brytyjskim – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Rekrutujemy osoby chcące rozpocząć karierę zawodową w Wielkiej Brytanii! Oferujemy uproszczoną ścieżkę dojścia do stanowiska Magistra Farmacji w jednej z brytyjskich sieci aptek.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o trzyletni kontrakt
  • Bogaty pakiet relokacyjny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą jego wzrostu wraz z nabywanym doświadczeniem
  • Realny rozwój zawodowy
  • Możliwość zatrudnienia na stanowisku Dispensary Managera do czasu uzyskania prawa wykonywania zawodu farmaceuty na terenie Wielkiej Brytanii
  • Wsparcie pracodawcy w formalnościach związanych z rejestracją w GPhC i uzyskaniu potrzebnej wizy
  • Praca w dużej sieci aptek o przyjaznej kulturze organizacyjnej dla której priorytetem jest opieka farmaceutyczna i budowanie bliskiej relacji z pacjentem
  • Benefity pozapłacowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - dyplom mgr farmacji-ukończone studia na terenie UE
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny dla uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu z Wielkiej Brytanii
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte  w Polsce na stanowisku magistra farmacji
  • Gotowość do relokacji

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia