Magister Farmacji - praca w Irlandii

HRBC GROUP SP. z o.o.

Irlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

A-TEAMHR to marka należąca do grupy HRBC Group. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednej z sieci aptek w Irlandii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magister Farmacji

Miejsce pracy:

Irlandia (różne lokalizacje)

Zakres obowiązków:

• wydawanie leków

• budowanie relacji z pacjentem

• opieka farmaceutyczna nad pacjentem

• monitorowanie stanów magazynowych

• kontrola dat ważności

Zakres obowiązków będzie się zmieniał wraz ze zdobywaniem doświadczenia w strukturze firmy. Zaplanowana jest, ścieżka rozwoju, która będzie wpływać na realizowane zadania.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Praca w dużej sieci aptek o ugruntowanej pozycji na rynku

• Profesjonalne środowisko pracy

• Realną możliwość rozwoju zawodowego

• Wsparcie we wdrożeniu na irlandzkim rynku pracy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• Atrakcyjne wynagrodzenie – 70 000 euro rocznie brutto

• Pakiet relokacyjny – (opłacony przelot do Irlandii, zakwaterowanie w pierwszym miesiącu pracy oraz zwrot kosztów rejestracji w PSI)

• Benefity pozapłacowe

Wymagania

Oczekujemy:

• Biegłej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny dla uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu w Irlandii (rejestracja w PSI)

• Wykształcenia wyższego - dyplom mgr farmacji-ukończone studia na terenie UE

• Doświadczenia zdobytego w aptece w Polsce na stanowisku magistra farmacji

• Gotowości do zamieszkania w Irlandii

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
27 000PLN - 27 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pakiet relokacyjny - opłacony przelot do Irlandii oraz pierwszy miesiąc zakwaterowania. Dodatkowo zwrot kosztów związanych z rejestracją i uzyskaniem prawa do wykonywania zawodu.
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy