Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Irlandia" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

4 oferty pracy lokalizacja: Irlandia

Sortuj według:
  • Zadania: Spawanie naczep. Przygotowywanie powierzchni do spawania. Wymagania: Doświadczenie w spawaniu min. 2 lata. Aktualne certyfikaty spawalnicze nie są wymagane. Komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziana. Gotowość do podjęcia pracy od stycznia 2019. Oferujemy: Stałe zatrudnienie na warunkach irlandzkich (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski). Duża ilość godzin pracy (ok. 50 godzin ...

  • Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy ...

  • Tekla Detailer

    MCK Global Ltd

    Wielka Brytania, Irlandia, zagranica

    MCK Global are currently recruiting Tekla Detailers to work on a permanent basis with some of the foremost structural steel fabricators/ consultancies in the UK and Ireland involved with the design, fabrication and construction of structural steel for high profile commercial and residential buildings. The starting salaries for the positions are negotiable but will be in the range of between £30,000 ...