Magister Farmacji (5 lat doświadczenia) - Warszawa - Wola

Praca.farmacja.pl

Warszawa (Wola), mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa (Wola)
W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Tanie Apteki Rodzinne, poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI (uprawnienia kierownicze mile widziane)

lokalizacja: WARSZAWA - WOLA

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków
- Pomoc w doborze leku, informowanie o właściwościach produktu
- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z prawem farmaceutycznym

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku Magistra Farmacji
- Znajomość prawa farmaceutycznego
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Energia i zapał do pracy
- Mile widziane 5-letnie doświadczenie w pracy jako Magister Farmacji

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
- Przyjazną atmosferę w małej aptece