Opis stanowiska pracy

5-16-59058
Wynagrodzenie: 7000 - 14000 PLN

Dla naszego Klienta, firmy typu software house specjalizującej się w rozwoju sprzedaży w B2B/B2C, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magento Developer.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych,
- rozwijanie istniejących systemów opartych o Magento,
- przeprowadzanie code review powstających elementów projektu,
- dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagania:
- Znajomość Magento 2,
- Znajomość PHP7,
- Umiejętność pisania własnych modułów, doświadczenie w integracji z zewnętrznymi systemami,
- Znajomość systemu Linux.

Korzyści:
- Współpraca w oparciu o umowę B2B,
- Dodatkowe benefity: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, eventy integracyjne, lekcje językowe, masaże itp.
- Możliwość pracy zdalnej (aktualnie 100%, po powrocie do biur do 3-4 dni w tygodniu).

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Internet / e-commerce