Magazynier

HR SIGMA

Ustroń, śląskie

HR SIGMA

Magazynier

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Ustroń

Twoje Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw i udział w rozładunkach transportów
  • Rozkładanie i przemieszczanie towarów na magazynie
  • Wydawanie komponentów do produkcji
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki i pakowanie przesyłek
  • Udział w załadunkach transportów
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych i udział w okresowych inwentaryzacjach
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy

Nasze Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dobra organizacja pracy

Co Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14 oraz 10-18)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie doświadczonego zespołu i pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Dołącz do nas i rozpocznij nową, ekscytującą karierę w branży magazynowej!
Oczekujemy Twojego CV wraz dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Uwaga ! Nie przegap tej szansy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy