ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • Kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie

Wymagania:

  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Umiejętność obsługi skanera oraz komputera
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany
  • Mile widziane osoby bez doświadczenia – nie potrzebujesz uprawnień, liczą się Twoje chęci i motywacja do pracy

Oferta:

  • Stabilna praca na cały etat – pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, kolejna na rok
  • Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (7:00-15:00, 15:00-23:00) + możliwość nadgodzin w soboty dla osób chętnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 4000 zł brutto stałej podstawy + 400 zł brutto premii oraz wysokie dodatki za pracę w weekend lub w święta
  • Bezpłatny transport dla pracowników z PKP Pruszków bezpośrednio do magazynu
  • Możliwości rozwoju – szkolenie wdrażające – nikt nie jest rzucany na głęboką wodę – Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium

Zainteresowany? Aplikuj lub napisz SMS o treści PRUSZKÓW na numer 668 527 397 oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials