Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków

Lokalizacja: PARZNIEW

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną (pełny ZUS, płatne urlopy, L4)
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie)
pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 05.30-13.30, 14.30-22.30;
bezpieczne warunki pracy (płyny do dezynfekcji, rękawiczki, maseczki)
wydawana jest odzież ochronna;
dofinansowanie do posiłków pracowniczych;
terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
wdrożenie w zakres obowiązków;
atrakcyjne bonusy;
opiekę konsultanta.

Zakres obowiązków:

kompletowanie i pakowanie towaru np. mebli za pomocą skanera towaru;
przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

sprawność fizyczna;
chęci do pracy i zaangażowanie;
dokładność.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV za pomocą OLX lub wysłanie sms o treści PARZNIEW 519-301-108

Rekrutacje odbywają się on-line.

Agencja Pracy Benett People nr cert. 7055

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie