Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków

Lokalizacja: PARZNIEW

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną (pełny ZUS, płatne urlopy, L4)
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie)
pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 05.30-13.30, 14.30-22.30;
bezpieczne warunki pracy (płyny do dezynfekcji, rękawiczki, maseczki)
wydawana jest odzież ochronna;
dofinansowanie do posiłków pracowniczych;
terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
wdrożenie w zakres obowiązków;
atrakcyjne bonusy;
opiekę konsultanta.

Zakres obowiązków:

kompletowanie i pakowanie towaru np. mebli za pomocą skanera towaru;
przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

sprawność fizyczna;
chęci do pracy i zaangażowanie;
dokładność.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV za pomocą OLX lub wysłanie sms o treści PARZNIEW 519-301-108

Rekrutacje odbywają się on-line.

Agencja Pracy Benett People nr cert. 7055

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.