Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pakowacz / Pakowaczka
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer ref: PPP/APT

Obowiązki:
- pakowanie i kompletowanie towaru na wysyłki,
- rozlokowanie produktów na półki,
- obsługa skanera.

Wymagania:
- gotowość do pracy również w niektóre weekendy,
- zaangażowanie i sumienność,
- aktualna Książeczka Sanepidu.

Czas pracy:
- praca 5 dni w tygodniu (również weekendy)
- praca zmianowa 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00 ; 22:00- 06:00.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju,
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
- stawkę godzinową 19,00 zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15

02-791 Warszawa

Tel. 501-322-675

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy