Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Magazyniera/ki

Miejsce pracy: Ołtarzew ul. Południowa

Magazynier

Miejsce pracy: Ołtarzew

Zakres obowiązków:

-konfekcjonowanie

-etykietowanie towaru

-praca ze skanerem

-załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

-motywacja i zaangażowanie

-umiejętność pracy w zespole

-dyspozycyjność do pracy od zaraz

-sprawność manualna

-mile widziana umiejętność obsługi skanera

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- stawkę 19 zł brutto

- pracę w godzinach 8-16, weekendy wolne

- opiekę koordynatora

- przyjazną atmosferę pracy

Chętne osoby proszę o przesłanie CV za pomocą portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.