Fiege Sp. z o.o. Fiege Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Mszczonów k. Warszawa, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Oferujemy:

  • Zorganizowany transport na linii Żyrardów - Fiege
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie od początku zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Fiege Sp. z o.o.