MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Mszczonów k. Warszawa, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Firma Fiege oferuje stabilne zatrudnienie dla osób poszukujących pracy
na magazynie.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie
    w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność
    za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych
    z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach
    w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Zorganizowany transport na linii Żyrardów – Fiege
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie od początku zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przejrzysty system premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.