Opis stanowiska pracy

Nasza firma działa w branży opon przemysłowych i wózków magazynowych.

Sprzedajemy części zamienne do wózków magazynowych, wózki paletowe, opony przemysłowe.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

-przyjmowanie dostaw towarów
-kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki
-wypisywanie w programie listów przewozowych dla kurierów
-montaż opon do wózków widłowych na stacjonarnej prasie
-proste naprawy wózków paletowych standardowych i z wagą
-utrzymanie porządku na magazynie

OFERUJEMY:

Stabilną prace w miłej atmosferze
Praca w Michałowicach Al.Jerozolimskie 261
Godziny otwarcia firmy 8-16
Umowę o pracę.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość podstaw mechaniki pojazdowej
- prawo jazdy kat B
- pozytywne nastawienie do pracy, współpracowników i klientów
- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
- znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

Firma SPARE od 1997 roku zajmuje się profesjonalną obsługą firm, które w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive