ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Nadarzyn

Praca w branży artykułów dekoracji wnętrz
Miejsce pracy: Parzniew

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (możliwa praca w sobotę)
  • Dobra atmosfera w pracy
  • Dofinansowanie obiadów (dwudaniowy obiad za 5 zł)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na magazynie, ale nie jest konieczne
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Praca przy rozładunku - rozładunek dostaw ręczny przy użyciu paleciaka (nie są potrzebne żadne uprawnienia)
  • Praca przy kompletacji - praca ze skanerem
  • Praca przy przyjęciu - sprawdzanie zgodności asortymentu z listą przewozową
  • Zabezpieczenie przed odłożeniem na regały, np. zawinięcie w folię zwykłą albo bąbelkową, naklejenie etykiety z kodem
  • Rozkładanie produktów na magazynie zgodnie z lokacjami (niskie regały)
  • Załadunek - układanie spakowanych produktów na taśmociągu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy