Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja: Czosnów (pow. nowodworski)

Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny!

Magazynier

Miejsce pracy: Czosnów
7055

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw na magazyn
  • Wydawanie towaru z magazynu
  • Pakowanie- przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie- 3100 zł netto.
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie cv przez formularz lub na adres: a.puculek@benettpeople.pl

(cert. nr 7055).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.